SoRoTo H-Bucket

Ergonomiczne, układane w stosy, z regulacją wysokości — przeczytaj więcej o wszystkich zaletach SoRoTo H-Bucket.

SoRoTo H-Bucket powraca

SoRoTo H-Bucket powraca z powodu popularnego zapotrzebowania. Po raz pierwszy wydane 15 lat temu, wiadro nie było dostępne przez długi czas. Teraz, po tym jak wielu murarzy pytało, kiedy będą mogli ponownie kupić H-Bucket, w końcu przywróciliśmy je na nasze półki.

Oto dlaczego nasi klienci uważają, że nasz H-Bucket jest lepszy od innych dostępnych na rynku.

Używanie H-Bucket

Wiadro H-Bucket ma minimalną pojemność 150 kg. Podobnie jak zwykłe wiadra, H-Bucket można układać w stosy, ale ich cechą charakterystyczną jest to, że wiadra mogą być ze sobą sprzężone i zablokowane.

Nasze wiadra o wysokości 29 cm są najkrótsze na rynku. Kiedy więc murarz zaczyna układać płytki na dole ściany, wystarczy mu jedno wiaderko. W miarę postępu prac w górę ściany można dodać kolejne wiaderko poniżej i zablokować je razem, ustawiając wiaderka na idealnej wysokości (56 cm) dla łatwego użytkowania.

H-Buckets można układać jedno na drugiej! Wymagają minimalnej ilości miejsca i doskonale pasują do furgonetki panelowej.

System zamykania SoRoTo

Zablokowanie wiaderek na miejscu wzmacnia ich wytrzymałość, dzięki czemu mogą wytrzymać duży ciężar! Wiadro H-Bucket mieści 55 litrów. System blokujący sprawia, że załadunek świeżo wymieszanego betonu (oczywiście z betoniarki SoRoTo Forced Action) z taczki nie stanowi problemu, ponieważ H-Buckets nie przewrócą się, marnując materiał i powodując bałagan.

Płyta ceglana H-Bucket

Jako dodatkowy element, płyta ceglana SoRoTo jest przeznaczona do pracy jako ławka załadunkowa z H-Buckets. Płyta ceglana jest montowana pomiędzy 2x2 blokowanymi H-Buckets i może podnosić cegły na ergonomiczną wysokość. Płyta ceglana służy również jako stół roboczy, dzięki czemu można na niej umieścić dodatkowe narzędzia. Płyta ceglana ma trzy regulacje odległości, co zapewnia możliwość preferowanej odległości roboczej między H-Buckets.


H-Bucket jest ergonomicznie zaprojektowany

Murarze muszą uważać na to, jak bardzo praca na budowie obciąża ich ciała. W dłuższym okresie czasu powtarzające się obciążenie pleców, ramion lub nóg może prowadzić do urazów. Dlatego tak ważne jest, aby wszystkie narzędzia i sprzęt były zoptymalizowane pod kątem ergonomii.

Zdrowie murarzy jest naszym priorytetem, dlatego podobnie jak inne nasze produkty, nasze H-Buckets są ergonomicznie zaprojektowane. Ergonomiczne uchwyty wygodnie mieszczą się w dłoni i ułatwiają przenoszenie wiadra, a możliwość łączenia i blokowania wiader na idealnej wysokości oznacza, że nie ma ryzyka nadwyrężenia pleców, dzięki czemu można bezpiecznie pracować.

Nasze H-Buckets są zrównoważone

Wiele produktów, których używamy na co dzień, zostało zaprojektowanych jako jednorazowe, nadające się tylko do jednego lub dwóch zastosowań. Aby przeciwdziałać temu sposobowi myślenia, który jest bardzo szkodliwy dla środowiska, nasze H-Buckets zostały zaprojektowane z myślą o długiej żywotności. Dzięki wysokiej jakości konstrukcji i materiału, wiadro może służyć przez wiele lat, zmniejszając ilość odpadów. 

Podczas naszych wieloletnich rozmów z murarzami odkryliśmy, że wielu z nich zużywa od trzynastu do siedemnastu wiader rocznie. Decydując się na trwałe H-Buckets firmy SoRoTo, będziesz potrzebował ich znacznie mniej - co będzie miało mniejszy wpływ na naszą planetę, a także pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.